Categories

Lenovo Vibe S1 Ekran DeğişimiLenovo Vibe S1 ekran değişimi nasıl yapılıyor teknisyenlerimiz tarafından çekilmiş olan bu video aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Lenovo Vibe S1 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli LENOVO teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi servisimize geldiğiniz taktirde sadece 30 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

1. Teknik servis odamız gerekli tüm koşulları sağlar. Tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.
2. Telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
3. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.
4. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır.

Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

GSM İLETİŞİM ADRES BİLGİLERİ

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy
TEL : 0216 550 40 60
GSM : 0532 772 48 72
Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan Lenovo Vibe S1 telefonunuzun ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır.

Nguồn: https://tintucgame.net

Xem thêm bài viết khác: https://tintucgame.net/cong-nghe/

Article Categories:
Công Nghệ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *